شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی
شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 21:30
کلینیک پارسه

پوست، مو، زیبایی، لیزر

خدمات پوست کلینیک پارسه

جوان‌سازی پوست

جوان‌سازی پوست در کلینیک پارسه شیراز برای اولین بار با دستگاه فرکس‌پرو ساخت کمپانی کندلا آمریکا و دستگاه CO2 برند لوترونیک ساخت کشور آمریکا که جزو برندهای معتبر دنیا هستند، توسط پزشکان متخصص پوست و مو انجام می‌شود که در مقایسه با دستگاه‌های موجود در بازار غبرقابل مقایسه می‌باشد.

درمان کک‌ومک و لکه‌های پوستی

در درمان‌های کک‌ومک‌ها و لکه‌های پوستی راه‌های درمانی بسیاری توسط پزشکان پیشنهاد می‌شود. روش‌هایی که مجموعه پارسه را از دیگر مراکز متمایز کرده است، وجود داروهای مختلف که تماما از کمپانی‌های معروف دنیا همراه با لیبل وزارت بهداشت و دستگاه‌های مختلف که جزو برندهای برتر دنیا هستند، می‌باشد.

لیفت پوست

لیفت پوست در کلینیک پارسه توسط پزشک متخصص با روش‌های جراحی و لیزری انجام می‌گردد که یکی از بهترین روش‌ها لیفت پوست با دستگاه فرکس‌پرو کندلا و هایفو الترا کره صورت می‌پذیرد.

جراحی پوست و سرطان‌های پوستی

جزاحی پوست و سرطان‌های پوستی در کلینیک پارسه توسط پزشک متخصص پوست و مو که دارای 17 سال سابقه طبابت در این زمینه را دارد و از اساتید دانشگاه می‌باشد، انجام می‌پذیرد.

از بین بردن تیرگی پوست

در کلینیک پارسه روش‌های نوین از بین بردن تیرگی پوست وجود دارد که می‌توان به دستگاه کیوسوئیچ و CO2 و فرکس‌پرو اشاره کرد و با انجام لیزرهای ترکیبی شاهد درمان در این موضوع خواهیم بود.

درمان و جای جوش پوستی

در کلینیک زیبایی پارسه در امر درمان جای جوش تشخیص توسط پزشک متخصص صورت می‌پذیرد و با توجه به وجود دستگاه‌های مختلف در حیطه درمان که مدیریت این مجموعه فراهم نموده، می‌تواند درمان موثری خدمت مراجعه‌کنندگان عزیز ارائه نماید.