شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی
شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 21:30
کلینیک پارسه

پوست، مو، زیبایی، لیزر

دستگاه جوانساز فرکس پرو

دستگاه لیزر فرکس پرو با انتقال انرژی بسیار کوچک و کنترل‌شده به پوست، پوست را جوان می‌کند. فناوری موجود در سیستم Frax Pro، عرض و عمق مناسب انرژی نور لیزری را که برای رفع نیازهای درمانی فردی ارسال می‌شود، کنترل می‌کند. انرژی تحویل‌شده، تولید کلاژن را تحریک می‌کند و در طول زمان دوباره سطح پوست را نمایان می‌کند. سطح پوست دست نخورده باقی می‌ماند و زمان کم‌تری در ارتباط با بهبودی وجود دارد.

خنک‌کننده پوست SoftCool به کاهش ناراحتی درمان کمک می‌کند و ممکن است استفاده از کرم بی‌حس‌کننده توصیه شود. پس از از بین رفتن این حالت، برای چند ساعت احساس می‌کنید که دچار آفتاب سوختگی خفیف شده‌اید. دستگاه لیزر فرکس پرو دارای طول موج‌های بسیار قدرتمند است که برای بازسازی پوست با عمق دوگانه و درمان اسکارهای آکنه، اسکارهای جراحی، استریا و کراتوز اکتینیک می‌باشد.

تفاوت فناوری 1550 Frax Pro و Frax Pro 1940:

سیستم Frax Pro یک سیستم لیزر دیود فرکشنال پیشرفته است که طول موج‌های 1550 نانومتر و 1940 نانومتر را برای بازسازی پوست با عمق دوگانه ارائه می‌دهد.

Frax 1550 : طراحی شده برای لایه‌برداری عمیق‌تر، رسیدن به عمق درم (تا 800 میکرومتر).

Frax 1940 : برای لایه‌برداری کم‌عمق، رسیدن به اپیدرم و درم سطحی (تا 200 میکرومتر).

مراقبات قبل از دستگاه لیزر فرکس پرو:

قبل از عمل دستگاه لیزر فرکس پرو، شما و ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود برای بحث در مورد اهداف درمانی خود ملاقات خواهید کرد. به طور کلی، روش درمان بسته به اندازه ناحیه تحت درمان از 15 تا 45 دقیقه طول می‌کشد. به طور معمول، یک دوره 3 درمان به شما پیشنهاد می‌شود، اما این دوره بسته به نیاز شما متفاوت است. اگر پوست تیره‌تری دارید، ممکن است پزشک شما تصمیم بگیرد دوره طولانی‌تری از درمان‌های ملایم‌تر را ارائه دهد. تنظیمات از پیش برنامه‌ریزی شده برای انواع پوست، خروجی انرژی توصیه شده را برای پوست شما فراهم می‌کند.

مهم است که از سالن‌های برنزه کننده و محصولات خود برنزه قبل و در طول دوره درمان خودداری کنید. اگر قبل و بعد از درمان از کرم مرطوب‌کننده معمولی استفاده کنید حداکثر نتیجه را خواهید گرفت. پس از درمان، باید به مدت 30 روز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید و همیشه از محافظت در برابر آفتاب (حداقل SPF 30) استفاده کنید و حتما به پزشک خود اطلاع دهید که آیا مستعد ابتلا به آکنه یا تبخال هستید. با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود، در مورد آنچه می‌توانید از درمان فردی خود انتظار داشته باشید صحبت کنید.

اطلاعات مقاله

برچسب‌ها

جوانساز پوست, دستگاه جوانساز, دستگاه جوانساز پوست فرکس پرو, دستگاه جوانساز فرکس پرو, دستگاه لیزر فرکس پرو, لیزر

مطالب مشابه