شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی
شنبه تا پنجشنبه 7:30 تا 21:30
کلینیک پارسه

پوست، مو، زیبایی، لیزر

فرم‌دهی صورت

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی هر فرد چهره و صورت است اما متاسفانه این فاکتورها با اهمیت آسیب‌پذیرترین بخش‌های بدن است، چراکه مدت‌زمان زیادی در معرض آلودگی‌های مختلف و نور خورشید قرار می‌گیرد و طراوت و زیبایی خود را از دست می‌دهد و عوامل دیگری مانند افزایش سن، استرس و تغذیه نامناسب نیز بر روی پوست صورت تاثیر دارند و این عوامل و مشکلات پوستی ناشی از آن ها باعث کاهش اعتمادبه‌نفس در فرد می‌شود اما خوشبختانه امروز علم در حال پیشرفت است و روش‌های زیادی برای زیبا و جوانسازی پوست صورت و چهره وجود دارد. یکی از موثرترین روش‌ها لیفت صورت می‌باشد.

با افزایش سن یا در اثر عوامل محیطی مختلف یا سبک زندگی نادرست، پوست صورت به تدریج شل شده و چربی‌های مفید پوست از دست می‌رود و همین امر باعث افتادگی در برخی نواحی نظیر کنار چشم‌ها یا گوشه لب‌ها و بینی می‌گردد یا به صورت پوست اضافه در غبغب پدیدار می‌شود. با استفاده از روش لیفت صورت می‌توانید پوست خود را بالا کشیده و چهره خود را جوان و شاداب سازید.

مزایای لیفت صورت:

  • سفت شدن پوست
  • حفظ شادی و طراوت پوست صورت
  • جوانسازی چهره و افزایش اعتمادبه‌نفس
  • از بین بردن چروک‌های سطحی نواحی مختلف صورت و چهره
  • از بین بردن غبغب
  • روشی ایمن با عوارض جانبی کم یا بدون عوارض جانبی

تعیین روش مناسب برای برطرف کردن افتادگی‌های صورت شما به تشخیص پزشک بستگی دارند و تشخیص پزشک براساس شرایط سنی، سلامت بیمار، میزان آسیب، ناحیه درمان ،نوع پوست و… می‌باشد و بعد از انجام معاینات پزشک متخصص مناسب‌ترین روش را به شما توصیه می‌نماید.

در روش‌های لیفت صورت بدون جراحی نیازی به بیهوشی نیست و تنها با تجویز پزشک می‌توان از بی‌حس‌کننده‌های موضعی استفاده کرد که اثر آن پس از مدتی کوتاه از بین می‌رود و عوارض این روش‌ها کم است و دوره نقاهت کوتاهی دارند.

تقریباً همه ی بیماران پس از جلسه درمان قادر هستند که به فعالیت‌های روزانه بپردازند، به همین‌خاطر پزشکان تا حدامکان جراحی را توصیه نمی‌کنند مگر در مواردی که آسیب‌های پوست زیاد باشد و روش‌های بدون جراحی پاسخگو نباشد.

در حالت کلی لیفت صورت به دو روش با جراحی یا بدون جراحی انجام می‌پذیرد. لیفت صورت بدون جراحی خود دارای روش‌های متفاوتی است مانند هایفوتراپی ، تزریق ژل یا چربی، تزریق بوتاکس یا لیفت با نخ که هر یک از این روش‌ها کاربرد متفاوتی دارند و برای افراد اثرگذاری متفاوتی خواهند داشت، در نتیجه برای مشخص شدن روش مناسب برای هر فرد باید به پزشک متخصص مراجعه شود.

اطلاعات مقاله

برچسب‌ها

تزریق بوتاکس, تزریق ژل, فرم‌دهی صورت, لیفت صورت, لیفتینگ صورت, هایفوتراپی

مطالب مشابه