کلینیک پارسه

پوست، مو، زیبایی، لیزر

کاشت مو

کاشت مو

جذابیت ظاهری هر فرد به عوامل زیادی بستگی دارد،از فرم بدن و چهره گرفته تا نحوه لباس پوشیدن ،اما همه ما به خوبی می‌دانیم که با کاشت مو ظاهری متفاوت و جذاب‌تر خواهیم داشت و حتی کاشت صحیح مو می‌تواند بر روی جوان‌تر به نظر رسیدن ما هم تاثیر دوچندان بگذارد.

کاشت صحیح مو می‌تواند روشی باشد که بعد از انجام کاشت حالت مصنوعی و عیان موها جلب توجه نکند که جواب آن کاشت مو به روش میکروگرافت در کلینیک پارسه است.

کلینیک پارسه یکی از معتبرترین مراکز زیبایی در شهر شیراز می‌باشد و نام این کلینیک معمولاً به روش میکروگرافت شناخته می‌شود چرا که این مرکز زیبایی از جمله پیشگامان روش میکروگرافت به شمار می‌رود و همین موضوع عامل مهم در اعتماد به کلینیک و انتخاب تیم کاشت موی کلینیک زیبایی پارسه می‌باشد.

شما با انتخاب کلینیک تخصصی کاشت مو پارسه در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه ممکن، بهترین نتیجه را خواهید گرفت و به جذابیت بیشتر خواهید رسید.

در ادامه توضیحاتی در رابطه با کاشت مو به روش میکروگرافت بیان می شود:

در جدیدترین شیوه کاشت موی طبیعی با عنوان میکروکاشت یا میکروگرافت MICRO GRAFT جدای از اجرای مراحل برداشت در کاشت SUT در مراحل کاشت نیز از دستگاه اتوماتیک استفاده می‌شود که ظرافت کاشت مو تا حد میکرو را دارد و بدون استفاده از تیغ جراحی کاشت مو انجام می‌پذیرد که در این صورت شاهد هیچ‌گونه آشکاری بر محل کاشت نخواهید بود.

با توجه به استفاده از دستگاه ایمپلنتر در سایز میکرو امکان کاشت تعداد گرافت بیشتری در یک سانتی‌مترمربع وجود دارد که این امر تراکم چند برابری را نسبت به روش‌های دیگر به دنبال دارد و با بالا رفتن ظرافت کاشت موهای کاشته شده نیز به طور کاملا طبیعی رشد می‌کنند.

اطلاعات مقاله

برچسب‌ها

کاشت مو, کاشت مو آقایان, کاشت مو بانوان, مو, میکروکاشت, میکروگرافت

مطالب مشابه